Україна - єдина країна. Донецьк - це Україна!
  
 
     
 
 
Inco-Systems
 
   
 
   
 
 

Комментарии

Фонды и отчетность

Тут всё, что касается создания налоговой отчетности, порядка формирования, проверки, отправки отчетов, налоговых накладных и деклараций и получения квитанций.

Завантажити оновлення Сонати 0.27.7

Програма "Соната" 0.27.7.0 призначена для створення, перевірки, електронного підпису та надіслання податкових звітів та декларацій за допомогою персонального комп'ютера.
ПЗ "Sonata" забезпечує зручне управління звітністю для невеликих підприємств та підприємців на загальній системі оподаткування. Підтримується подання звітності в усі контролюючі інстанції - ДПСУ, ПФУ, МЕРТ і ДержСтат України. В програмі можливо одночасно вести облік кілька юридичних осіб або ФОП.

Фрі Звіт 7.1.1 - оновлення безкоштовної програми звітності, включаючи ЄСВ

FreeZvit версії 7.1.1.0 - це безкоштовна програма, у якій можна створити деякі звіти та декларації підприємств та підприємців для подання в Державну податкову службу та Пенсійний фонд України.
Програма Фрі Звіт не виконує функції накладання цифрових підписів та відправлення - для цього ви маєте використовувати інші програми.

Нові рахунки ЄСВ 2021

З 1 січня 2021 року вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556. Вони відкриті на ім’я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного соціального внеску.
Кошти, сплачені платниками на старі бюджетні рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ з 1 січня 2021 року не будуть зараховуватися Казначейством до бюджету та повертатимуться платникам як нез'ясовані надходження..

Скільки коштує Sonata - нові ціни

У ціновій політиці "Сонати" трапилися наступні зміни - були підвищені ціни для користувачів - юридичних осіб.
Отже для юридичних осіб одна ліцензія коштуватиме 780 гривень на рік, що складає 65 грн./міс.

Фрі Звіт 6.11.11 - оновлення безкоштовної програми звітності, включаючи ЄСВ

FreeZvit версії 6.11.11 - це безкоштовна програма, у якій можна створити деякі звіти та декларації підприємств та підприємців для подання в Державну податкову службу та Пенсійний фонд Украини.
Програма Фрі Звіт не виконує функції накладання цифрових підписів та відправлення - для цього ви маєте використовувати інші програми.

Программа "Единое окно" версия EDZV 1.28.22.0

Вышла версия программы ЕДЗВ с новым индексом 1.28. Пакет программы сформирован как установочный, но может быть применен для обновления предыдущих версий программы.
ПО «Единое окно предоставления электронной отчетности» - это почти официальная бесплатная программа создания и отправки отчетов и деклараций в Государственную фискальную службу, Пенсионный фонд и Департамент государственной статистики Украины.

ФЛП, не забудьте сверить в налоговых платежах номера счетов при уплате налогов в Новом году!

С 3-го января 2020 действуют новые счета уплаты налогов и сборов. Счета открыты казначеством в связи со вступлением в силу закона Украины о госбюджете на 2020 год.

Платежи, отправленные после 2 января по старым реквизитам, будут возвращены обратно.

Интересно? Сделай закладку!

Отправить в DeliciousОтправить в DiggОтправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TechnoratiОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в BobrdobrОтправить в LiveinternetОтправить в Livejournal

Сдать отчет ФЛП

Код скидки 10%:
K98293082-TAXER10

Реклама

 
 

© Права на сайт inco-systems.com.ua и все материалы* принадлежат ООО "Инко-Системы" - 2010-2020. Копирование любых материалов не допускается без разрешения Владельца.