Україна - єдина країна. Донецьк - це Україна!
  
 
     
 
 
Inco-Systems
 
   
 
   
 
 

Комментарии

Фонды и отчетность

Тут всё, что касается создания налоговой отчетности, порядка формирования, проверки, отправки отчетов, налоговых накладных и деклараций и получения квитанций.

Перенесення Соната на інший ПК

Резервне копіювання ПЗ "Соната" треба робити регулярно, та зберігати копії окремо від робочого ПК. Найкраще робити копіювання після закінчення кожного звітнього періоду. Резервні копії дають можливість переносу даних на інший комп'ютер, або зробити швидке відновлення при втраті оригіналу бази "Сонати" або перевстановленні операційної системи.

Розглянемо кроки, яякі треба виконати при перенесенні програми на інший ПК. Переноситься не вся програма, а лише дані. Для перенесення даних передбачено функції в програмі з архівування даних і відновлення з архіву.

14% ПДВ

17 грудня ВРУ прийняла Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції" (законопроєкт №3656).

Лише 23 лютого Закон був підписаний Президентом, а 24 лютого 2021, цей закон опублікований за номером №1115-ІХ. Про це повідомляє «Голос України». Закон набирає чинності з 25 лютого 2021 р. і застосовується до податкових періодів, починаючи з 1 березня 2021 р.

Очікуємо нові звіти ЄСВ

Щомісячні звіти по єдиному внеску (Додаток 4) за старою формою вже не подаються.

Ще раз - за січень, лютий та березень 2021 року звіти ЄСВ по старій формі не подаються, тому що усі платники ЄСВ звітуватимуть з 1 квітня за новою формою.

Форма була затверджена наказом Мінфіну від 15.12.2020 р. № 773 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року № 4» (далі – Наказ № 773).

Завантажити оновлення Сонати 1.2.1

Програма "Соната" 1.2.1 призначена для створення, перевірки, електронного підпису та надіслання податкових звітів та декларацій за допомогою персонального комп'ютера.
ПЗ "Sonata" забезпечує зручне управління звітністю для невеликих підприємств та підприємців на загальній системі оподаткування. Підтримується подання звітності в усі контролюючі інстанції - ДПСУ, ПФУ, МЕРТ і ДержСтат України. В програмі можливо одночасно вести облік кілька юридичних осіб або ФОП.

Фрі Звіт 7.10.1 - оновлення безкоштовної програми звітності, включаючи ЄСВ

FreeZvit версії 7.10.1.0 - це безкоштовна програма, у якій можна створити деякі звіти та декларації підприємств та підприємців для подання в Державну податкову службу та Пенсійний фонд України.
Програма Фрі Звіт не виконує функції накладання цифрових підписів та відправлення - для цього ви маєте використовувати інші програми.

Програма "Единое окно" версія EDZV 1.29.21.0

Оновлене ПЗ EDZV «Єдине вікно надання електронної звітності» версії 1.29.19.0. Пакет програми сформований як інсталяційний, але може бути застосований для оновлення попередніх версій.
ПЗ «Єдине вікно подання електронної звітності» - це майже офіційна безкоштовна програма для створення, перевірки і наступної відправки звітів та декларацій у Державну податкову службу, Пенсійний фонд і Департамент державної статистики України.

Нові рахунки ЄСВ 2021

З 1 січня 2021 року вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556. Вони відкриті на ім’я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного соціального внеску.
Кошти, сплачені платниками на старі бюджетні рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ з 1 січня 2021 року не будуть зараховуватися Казначейством до бюджету та повертатимуться платникам як нез'ясовані надходження..

Интересно? Сделай закладку!

Отправить в DeliciousОтправить в DiggОтправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TechnoratiОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в BobrdobrОтправить в LiveinternetОтправить в Livejournal

Сдать отчет ФЛП

Код скидки 10%:
K98293082-TAXER10

Реклама

 
 

© Права на сайт inco-systems.com.ua и все материалы* принадлежат ООО "Инко-Системы" - 2010-2020. Копирование любых материалов не допускается без разрешения Владельца.