Україна - єдина країна. Донецьк - це Україна!
  
 
     
 
 
Inco-Systems
 
   
 
   
 
 

Комментарии

Програма "Единое окно" версія EDZV 1.30.7.0

Оновлене ПЗ EDZV «Єдине вікно надання електронної звітності» версії 1.30.6.0. Пакет програми сформований як інсталяційний, але може бути застосований для оновлення попередніх версій.
ПЗ «Єдине вікно подання електронної звітності» - це майже офіційна безкоштовна програма для створення, перевірки і наступної відправки звітів та декларацій у Державну податкову службу, Пенсійний фонд і Департамент державної статистики України.

Установка програми "Єдине вікно"

Файл програми EDZV включає в себе необхідні компоненти для початкової установки або оновлення існуючої версії ЕДЗВ. Він також містить в собі всі попередні оновлення звітів, випущені для версій ЕДЗВ 1.30 і більш ранніх.

Посилання на інсталяційний файл додається в кінці статті. Нагадаю, що інсталяційний файл містить в своєму імені слово -full- (повний).

Завантажуєте інсталяційний файл. Запускаєте його на виконання подвійним кліком, покроково проходьте необхідні перевірки і етапи установки програми.

Для збереження раніше створених звітів при оновленні потрібно встановлювати в ту саму папку на жорсткому диску, куди була встановлена ​​попередня версія.

Початок установки програми edzv 1.30

Після успішної установки на робочому столі Windows буде іконка програми в вигляді синьої розкритої папки (або книги) з назвою "СКПЗ_ФПЗ".

Зауваження до програмного комплексу СКПЗ_ФПЗ 1.30

Зверніть увагу, що програма може використовуватися лише одним користувачем одночасно. Вона вимагає встановлення додаткових компонент, не дуже зручна в роботі. Її робота сповільнюється при роботі із великою кількістю звітів. Пошук помилок, відправка звітів та отримання квитанцій - це взагалі окрема тема.

Але у неї є перевага - вона безкоштовна. А які претензії можуть бути до того, що безкоштовно?

Програма в цілому виконує своє завдання і дозволяє заповнювати та надсилати звіти в контролюючі організації.

На перших порах вона стане в допомогу у формуванні звітності невеликих юросіб і фізосіб-підприємців. В майбутньому рекомендую перейти на платні програми, вони більш зручні, мають служби підтримки і консультацій.

Хронологічний перелік змін та доповнень в оновленнях програми "Єдине вікно"

Початковий пакет ПЗ "Єдине вікно" EDZV 1.30.0 від 29.12.2021

 • Оновлені форми "Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за угодою про розподіл продукції".

 • Новий "Звіт в розрізі країн міжнародної групи компаній" група J180.

 • ДОдано 5 нових звітів.

 • Оновлені форми "Податкової декларації з податку на прибуток підприємств" із додатками.

 • Оновлена Податкова декларація про майновий стан і доходи.

 • Оновлені звіти до ДержСтату.

Зміни у ПЗ "Єдине вікно" EDZV версії 1.30.1.0 за 28.01.2022

 • Додано нові документи заяв та витягів з ЄДР про місця зберігання спирту та ін. акцизних виробів.
 • Додано нові версії документів Податкової декларації ФОП
 • Додано 12 нових версій форм Держстату.

Зміни у ПЗ "Єдине вікно" EDZV версії 1.30.5.0 за 18.04.2022

 • Додано нові версії 8 звітів до Державної служби статистики України.

Зміни у ПЗ "Єдине вікно" EDZV версії 1.30.6.0 за 10.05.2022

 • Додано нові документи : Податкова декларація платника єдиного податку третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні та два додатки до неї (F/J 0132101 та F0132201).
 • Додано нові версії документів Державної служби статистики України : № 51-пас, 4-сг.

Які альтернативи програмі "Єдине вікно звітності платника податків"?

Як більш надійний і зручний варіант заміни EDZV, ви можете перейти на платні програми та сервіси подачі звітності. За невелику розумну плату ви рятуєтеся від ряду проблем, зможете отримати допомогу і консультації у розробника з питань застосування програми.

Юридичним особам рекомендую скористатися безкоштовним 30-денним періодом і потестувати управління і формування звітів за допомогою програми "Соната". Якщо виникнуть питання - пишіть нам.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 [0 Голоса (ов)]
Вложения:
СсылкаОписание
Доступ по ссылке (https://1drv.ms/u/s!Avu2lZ35YtrHgkBgOxJ4O-c4qVnY?e=altCDp)edzv-1.30.6.0-upd-setup.exeПЗ 'Єдине вікно' (ЄДЗВ, СКПЗ_ФПЗ) 1.30.6.0 від 10.05.2022. Оновлення.
Доступ по ссылке (https://1drv.ms/u/s!Avu2lZ35YtrHgj_zyGxhHvmyTcfy?e=P2TxZg)edzv-1.30.5.0-upd-setup.exeПЗ 'Єдине вікно' (ЄДЗВ, СКПЗ_ФПЗ) 1.30.5.0 від 18.04.2022. Оновлення.
Доступ по ссылке (https://1drv.ms/u/s!Avu2lZ35YtrHgjxyZWDJCQYmbG4B)edzv-1.30.1.0-upd-setup.exeПЗ 'Єдине вікно' (ЄДЗВ, СКПЗ_ФПЗ) 1.30.1.0 від 28.01.2021. Оновлення.
Доступ по ссылке (https://1drv.ms/u/s!Avu2lZ35YtrHgjf37fHouJJIhLsu)edzv-1.30.0.0-full-setup.exeПЗ 'Єдине вікно' (ЄДЗВ, СКПЗ_ФПЗ) 1.30.0.0 від 29.12.2021. Повна версія.

Добавить комментарий

Запрещено:
 1. Спамить, флудить
 2. Ругаться, оскорблять собеседников
 3. Писать НЕ по теме статьи
 4. Указывать ссылки на другие сайты, не относящиеся к теме обсуждения.

Интересно? Сделай закладку!

Отправить в DeliciousОтправить в DiggОтправить в FacebookОтправить в Google BookmarksОтправить в TechnoratiОтправить в TwitterОтправить в LinkedInОтправить в BobrdobrОтправить в LiveinternetОтправить в Livejournal

Ищем клиентов - организации или предпринимателей, которым необходима: помощь в работе с бухгалтерскими программами 1С 7 и 8, EDZV, Соната, Taxer, FreeZvit, Medoc и другие.

Выполняемые работы : Установка, настройка, обновление программ, обучение пользователей, администрирование сети, управление сервером.

Интернет-проекты : настройка и наполнение сайтов на площдках PROM.UA, Zakupka.com, WordPress, другие работы, связанные с  продвижением сайтов. Выполняем удаленное управление и решение всех вопросов по телефону, скайпу.

Оставляйте заявки и вопросы через "Контакты".


Сдать отчет ФЛП

Код скидки 10%:
K98293082-TAXER10

Реклама

 
 

© Права на сайт inco-systems.com.ua и все материалы* принадлежат ООО "Инко-Системы" - 2010-2022. Копирование любых материалов не допускается без разрешения Владельца.